Śląska giełda płyt winylowych

Z winylami jest trochę tak, jak z książkami… każdy kto choć raz trzymał winyl w rękach może potwierdzić, że płyta – podobnie jak książka – w niesamowity sposób pachnie historią! Dodając do tego niepowtarzalne okładki, które często są małymi dziełami sztuki, okazuje się, że trzymamy w rękach pierwszorzędny wytwór kultury wysokiej!

Wyjątkowość tych nośników sprawia, że dzisiaj przeżywają one swoją drugą młodość, a zainteresowanie nimi jest coraz większe. A ponieważ sami jesteśmy ich wielkimi fanami 😉 Śląskie Centrum Kultury razem z rpm33.pl zaprasza na Śląska giełda płyt winylowych w Siemianowicach Śląskich! Zapraszamy wszystkich od godziny 14:00 do 18:00.

Prócz możliwości kupienia winyli można będzie ich na miejscu również przesłuchać, dlatego jeżeli chcecie pokazać dzieciom 🙂 jak kiedyś słuchało się muzyki, to macie do tego niepowtarzalną okazję!

Przeszukajcie dobrze piwnice i poddasza! Całkiem możliwe, że trzymacie w nich prawdziwe winylowe!skarby, które chętnie zobaczymy!

 

Miejsce: Śląskie Centrum Kultury
41-103 Siemianowice Śląskie
Fojkisa 4 (wejście od Andersa)
Czas: 27.05.2017   godz. 14:00 – 18:00
Wydarzenie na FB: Śląska giełda płyt winylowych 

 

Patronat medialny: RADIO eM 

 

 

 

 

Polecamy świetny materiał zrealizowany przez Reduktor Szumu, gdzie możecie zapoznać się z historią gramofonu i płyt winylowych.

 

 

Podobają Ci się takie wydarzenia, chciałbyś, aby było ich więcej?
Przekaż darowiznę na konto ŚCK! Szczegóły w zakładce „WESPRZYJ NAS