Sklep medyczny — co klienci zamawiają najczęściej?

Jest wiele produktów, które można zamówić u dostawców akcesoriów dla pacjentów. Które z nich są najpopularniejsze i dlaczego? Sprawdź, na co zwracać uwagę przy zakupie artykułów opatrunkowych, pielęgnacyjnych i rehabilitacyjnych. Przekonaj się, co przydaje się w domu i placówce służby zdrowia.

Pieluchy, opatrunki i środki do dezynfekcji

Opiekunowie osób chorych często pomagają im w codziennych czynnościach pielęgnacyjnych. Zajmują się zmienianiem opatrunków, myciem, asystą w toalecie i dezynfekowaniem ran. W trakcie wykonywania tych wszystkich obowiązków przydają się akcesoria oferowane przez sklep medyczny. Klienci często kupują pieluchy, pieluchomajtki i wkładki urologiczne, które umożliwiają komfortowe załatwianie potrzeb fizjologicznych i zachowanie higieny pomimo problemów z nietrzymaniem moczu.

Pacjenci po operacjach często muszą wymieniać opatrunki. Warto kupować certyfikowane plastry i dbać o sterylność ran. Przydatne są również jednorazowe rękawiczki, maseczki ochronne oraz środki do dezynfekcji.

Inne akcesoria medyczne

Lista produktów zamawianych przez placówki opiekuńcze i bliskich osób przewlekle chorych jest naprawdę długa. Znajdują się na niej również:

  • profilowane poduszki,
  • kosmetyki do mycia ciała i włosów,
  • podkolanówki przeciwżylakowe,
  • sól fizjologiczna,
  • kompresy do terapii ciepłem i zimnem.

Do regularnych badań temperatury, ciśnienia i wagi przydają się wysokiej jakości sprzęty medyczne. W sklepie dostępne są na przykład ciśnieniomierze z mankietami dla dzieci i dorosłych oraz termometry elektroniczne, które można połączyć z aplikacją. Przy rehabilitacji można wykorzystać taśmy do kinesiotapingu, piłki i wałki rehabilitacyjne.

Internetowy sklep medyczny

Klienci sklepu medycznego zamawiają różnorodne akcesoria do pielęgnacji i kontrolowania stanu zdrowia chorego. Wybieraj praktyczne produkty, ułatwiające rekonwalescencję. Możesz zdecydować się na zakupy online.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.