Lakiery hybrydowe do domowego użytku — warto czy nie?

Lakiery hybrydowe do domowego użytku — warto czy nie?

Zadbane, pięknie wystylizowane paznokcie to niewątpliwie wielka ozdoba kobiecych dłoni i ważna część wizerunku. Tym bardziej więc można cieszyć się z faktu, że trwałe rodzaje stylizacji paznokci są tak łatwo dostępne, ponieważ częste malowanie płytek zwykłym lakierem jest uciążliwe. W dodatku takie stylizacje można wykonywać samodzielnie. Czy warto zdecydować się na to jeśli chodzi o popularne hybrydy? Przeczytaj i sprawdź!

Hybrydy w domu czy w salonie?

Oba te rozwiązania mają swoje zwolenniczki. Może się wydawać, że na domową stylizację decydują się przede wszystkim panie chcące zaoszczędzić, ewentualnie mające zacięcie w tym kierunku i lubiące stylizować paznokcie —  własne oraz koleżanek. Tak naprawdę jednak samodzielny manicure daje też wiele innych korzyści i możliwości. Pozwala oszczędzać czas, gdyż nie poświęca się go na dojazdy, czekanie w kolejce w salonie, a przy tym można stylizować paznokcie na przykład podczas oglądania serialu czy rozmowy z przyjaciółką. Poza tym kobiety same robiące sobie manicure mogą zmieniać go dowolnie często, co nie generuje dużych kosztów — w przypadku korzystania z usług salonów mało kto decyduje się na bardzo częste wizyty.

Co ważne, inwestując w dobre produkty można w domowych warunkach osiągnąć praktycznie taki sam efekt jak w salonie, nawet jeśli nie ma się wielkich zdolności. Ułatwiają to na przykład samopoziomujące preparaty i łatwo rozprowadzające się lakiery hybrydowe , które w dodatku wykonywane są w taki sposób, by długo zachowywały odpowiednią konsystencję.

Co trzeba kupić?

Na pewno ważnym argumentem przemawiającym za domową stylizacją hybrydową jest kwestia ceny. Wiele pań decyduje się kupić zestaw do wykonywania takiego manicure, a jego koszt, co ciekawe, zwykle wynosi tyle, co jedna wizyta w dobrym salonie kosmetycznym. Z produktów zaś korzysta się długi czas —  lakiery, bazy i topy zużywają się wolno, lampa zaś, gdy jest solidna, może posłużyć wiele lat.

Piękne paznokcie dla każdej pani

Samodzielne wykonywanie hybryd to nic trudnego, zwłaszcza gdy zainwestuje się w dobre produkty. Zdecydować mogą się na to nawet panie niemające wielkich umiejętności, wystarczy bowiem pomalowanie płytek na jeden kolor, nie trzeba wykonywać zdobień.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.