1 Kiermasz ubranek dziecięcych i akcesoriów [akcja charytatywna]

Uwaga Mamy! W Śląskim Centrum Kultury odbędzie się wydarzenie specjalnie dla Was! Chcesz pozbyć się zalegających w szafach ubrań? Szukasz ubrań lub zabawek dla swoich dzieci? Koniecznie odwiedź Śląskie Centrum Kultury już 8 kwietnia!

Dzisiaj pierwszy dzień wiosny astronomicznej, a każda mama doskonale wie, że razem ze zmianą pogody, dobrze zrobić porządek w szafach swoich i swoich dzieciaków. Nie jest tajemnicą, że w ciągu jednego sezonu zakochana po uszy mama, jest w stanie wydać naprawdę sporą gotówkę, aby ubrać swoją pociechę! A dzieci – szczególnie te najmniejsze – potrafią wyrosnąć z własnej garderoby, zanim ta samoczynnie dokona żywota. Ile w waszych szafach zalega rzeczy pt. “a w tym, to nawet trzy razy nie był/była” ? Każda mama zna tego typu historie, i chociaż z niektórymi miniaturowymi sweterkami czy bucikami ciężko nam się rozstać, to pamiętajmy, że z tych chomikowanych po szafach ubraniach w 90% przypadków nigdy nie skorzystamy. Ta zasada dotyczy zarówno dorosłej garderoby, jak i tej dziecięcej.
Dlatego zamiast zabierać sobie przestrzeń w domu lub mieszkaniu,  skorzystajcie kochane mamy z możliwości wystawienia swoich nadprogramowych rzeczy podczas 1. Kiermaszu ubranek dziecięcych i akcesoriów.

Łączymy to co pożyteczne z tym co dobre i szlachetne! Dlatego każda z mam, która będzie chciała uczestniczyć w Kiermaszu jako “wystawca” zostanie poproszona o ofiarowanie 10 zł cegiełki na rzecz Sylwii Korniluk.

Kontakt: agnieszka.dyda@sck.edu.pl


 

 

Podobają Ci się takie wydarzenia, chciałbyś, aby było ich więcej?
Przekaż darowiznę na konto ŚCK! Szczegóły w zakładce „WESPRZYJ NAS