Jaki prezent na Dzień Nauczyciela?

Wśród pedagogów są tacy, którzy otwierają drzwi uczniom, nie tylko pokazując, że świat nauki potrafi być intrygujący. Szkolni mentorzy swoją wiarą w podopiecznych niejednokrotnie pomogli im rozwinąć skrzydła. Dzień Nauczyciela to doskonały moment, by za to podziękować, wręczając np. odpowiedni prezent. Jaki? Dowiedz się poniżej!

Prezent dla nauczycielki

Pełne zrozumienia i cierpliwości pedagożki to często wyjątkowe osoby, sprawiające, że uczniowie łapią wiatr w żagle. Choć bywają wymagające, to tylko dlatego, by ich podopieczni łatwiej odnaleźli swoją ścieżkę w życiu. Wiele z nich więc zasługuje na to, by w ich święto otrzymać unikatowy podarunek. Jaki prezent na Dzień Nauczyciela wręczyć swojej mentorce? Sprawdź to!

Terminarz

Jeśli ulubiona nauczycielka zawsze była bardzo zorganizowana i ceniła punktualność – czyż planer nie stanowi dla niej idealnego prezentu? Terminarz ze spersonalizowaną okładką, estetycznie wykonany na zewnątrz i w środku, pomoże jej jeszcze lepiej zaplanować codzienność. Będzie też miłą pamiątką, która z pewnością nie raz przywiedzie na myśl kochanych urwisów z danej klasy.

Słodkie konfitury

Święto, jakim jest Dzień Nauczyciela, to doskonała okazja, by osłodzić wychowawczyni jej troski, przysparzane czasem przez uczniów. Można wybrać albo zwykłą bombonierkę… albo smaczne konfitury, zamknięte w uroczych słoiczkach. Taki upominek, który dodatkowo zamówi się wprost do domu obdarowanej osoby, na pewno będzie nie lada zaskoczeniem i powodem do radości.

Prezent dla nauczyciela

Często pełni poczucia humoru, ale i niezwykle pomocni nauczyciele pokazywali swoim podopiecznym, że stać ich na więcej. Takie osoby zasługują, aby wręczyć im wyjątkowy podarunek. Jaki prezent będzie najlepszy dla pana pedagoga w jego święto?

Stylowy notatnik

Na ważne informacje, uwagi, a czasem zwykłe zapiski – notatnik z personalizowaną okładką to znakomity pomysł! Taki upominek na pewno przypadnie wychowawcy do gustu. Praktyczny, dostępny w odmiennych stylach, może być zabawny, inspirujący, jak i bardzo elegancki.

Zabawna deska do krojenia

Wiedząc, że dany nauczyciel uwielbia gotować, warto sięgnąć po prezent pasujący do jego zainteresowań. Deska do krojenia wzbogacona laserowym, personalizowanym grawerem na pewno wywoła u niego uśmiech. Estetyczny i funkcjonalny upominek przez długi czas będzie przypominać mu uczniów, którzy go wręczyli.

Odnajdź inspirację na prezent na Dzień Nauczyciela

Jest wiele pomysłów na prezent na Dzień Nauczyciela. Nie zawsze to muszą być kwiaty – często lepiej wybrać podarunek, jaki zostanie z obdarowaną osobą na dłużej. W sklepach z upominkami znajdziesz mnóstwo inspirujących artykułów. Warto sprawdzić ich ofertę i postawić na najlepszy podarunek dla konkretnego pedagoga.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.