Jak wybierać lakiery hybrydowe?

Jak wybierać lakiery hybrydowe?

Samodzielna stylizacja paznokci może dać tak samo dobre efekty jak korzystanie z profesjonalnych usług, wystarczy tylko odrobina staranności oraz zastosowanie odpowiednich produktów. Jak dobrze wybrać lakiery hybrydowe? Przeczytaj, by się dowiedzieć!

Popularna stylizacja hybrydowa

Choć znanych jest wiele rodzajów manicure, także gdy chodzi o trwałe stylizacje, hybrydy bez wątpienia obecnie cieszą się największą popularnością. Taka sytuacja ma miejsce już od dłuższego czasu i nic nie wskazuje, by wkrótce miało się to zmienić, na pewno więc warto zainwestować we własny zestaw — można będzie robić z niego użytek przez długi czas. Taki manicure nie jest trudniejszy niż zwykły, zwłaszcza gdy wybierze się dobre lakiery hybrydowe, łatwo się je bowiem rozprowadza na płytkach równą warstwą i dają piękny efekt. Można jednak liczyć na to tylko jeśli postawi się na produkty wysokiej jakości.

Dobry sklep, uznana marka

Na fali popularności tego rodzaju stylizacji na rynku pojawiło się wiele firm oferujących preparaty do manicure hybrydowego, na czele z lakierami, ale nie powinno się wybierać ich przypadkowo. Odpowiednia konsystencja i właściwości samopoziomujące są ważne zwłaszcza w przypadku mało wprawionych osób, poza tym jednak liczą się też takie kwestie jak głębia koloru i połysk, utrzymujące się długi czas, jak i trwałość uzyskanej powłoki. Lakier ścierający się na końcach paznokci na pewno nie jest dobry —  w przypadku tego rodzaju manicure poprawek powinny wymagać tylko tzw. odrosty. Istotny jest też fakt, że lakiery hybrydowe uznanych marek długi czas po otwarciu zachowują swoją konsystencję, można zatem łatwo zużyć buteleczkę do końca, bez marnowania produktu i pieniędzy.

Warto zainwestować w wysoką jakość

Wykonywanie hybryd w domu zawsze się opłaca, gdyż jest tańsze niż profesjonalne usługi. Dobre lakiery pozwolą uzyskać taki sam efekt, a przy tym, w renomowanym sklepie, kosztują niewiele.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.