Etykiety samoprzylepne od producenta – na co zwrócić uwagę?

Dzisiejsze firmy poligraficzne oferują szeroki zakres usług dla klientów biznesowych. Małe przedsiębiorstwa i duże zakłady mogą liczyć np. na dostęp do bogatej gamy produktów wykorzystywanych do oznaczania produktów. W tym kontekście wyróżniają się etykiety z nadrukiem. Sprawdź, na co powinieneś zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego dostawcy!

Elastyczne podejście i nowoczesne technologie

Dobra drukarnia dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym pozwalającym na wykorzystywanie zaawansowanych technologii druku i wysokogatunkowych materiałów. Warto sprawdzić, czy etykiety samoprzylepne od producenta , który ma realizować zlecenie, wykonywane są w jednej z dwóch, a najlepiej obu metodach – fleksograficznej oraz cyfrowej. Dzięki nim grafiki można umieszczać na różnych materiałach, przy zachowaniu wysokiego poziomu uszczegółowienia i bogatej palety kolorów.

Wykorzystanie spersonalizowanych etykiet to prosty sposób na poprawę wizerunku danej marki poprzez wyróżnienie własnych produktów dzięki dopracowanym projektom graficznym. Przy tym warto zwrócić uwagę także na jakość nośnika. Wybierając zakład poligraficzny, należy sprawdzić nie tylko wspomniany rodzaj technologii druku, lecz również gramaturę i właściwości użytkowe papieru oraz kleju. Bardzo ważnym czynnikiem jest wykorzystany klej, czy szerzej, metoda przytwierdzania etykiety na opakowaniu. Przyklejanie powinno być łatwe, szybkie i, rzecz jasna, trwałe.

Dobrze wyposażona drukarnia powinna bez problemu móc realizować zlecenia dotyczące również opakowań o nietypowym kształcie. Wybierając etykiety samoprzylepne od producenta, zazwyczaj ma się możliwość zamówienia naklejek na:

  • kartony,
  • pojemniki z tworzyw sztucznych
  • butelki plastikowe oraz szklane

Na wyróżnienie zasługują także specjalne naklejki-plomby. Wykorzystuje się je w celu zabezpieczenia zawartości opakowania przed naruszeniem. Takie rozwiązanie pozwala zagwarantować, że dane zamówienie dotrze do klienta w komplecie. Jest ono chętnie wykorzystywane zwłaszcza przez przedstawicieli branży spożywczej oraz kosmetycznej. 

Wyróżnij swój produkt dzięki etykiecie!

Jak widać, producenci etykiet dokładają wszelkich starań, by w pełni odpowiadać na potrzeby klientów i dystrybutorów. Dzięki nowoczesnym etykietom samoprzylepnym niezależnie od reprezentowanej branży możesz cieszyć się oznakowaniem produktu, które jest funkcjonalne i podkreśla jego zalety!

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.