Dzień nauczyciela – co na prezent?

Święto Komisji Edukacji Narodowej to okazja, by obdarować swojego mentora wyjątkowym podarunkiem. Choć wielu wciąż stawia na kwiaty i zwykłe bombonierki, to istnieje mnóstwo innych pomysłów na Dzień Nauczyciela. Co na prezent warto wybrać, szczególnie gdy ma się ulubionego pedagoga? Sprawdź to teraz!

Gustowny planer

Wielu wychowawców niejednokrotnie pokazało, że dobra organizacja to podstawa. A czy istnieje lepszy sposób na zaplanowanie swojego czasu od notowania poszczególnych zajęć w planerze? Taki notatnik w formie książkowej z rozpiską dni, miesięcy i tygodni, dodatkowo opatrzony m.in. inspirującymi sentencjami, jest poręczny i bardzo elegancki, tym bardziej jeśli wybierze się na prezent terminarz z personalizowaną okładką, na której może znaleźć się np. zabawny tekst i imię ulubionego nauczyciela. To gustowny i wysoce praktyczny podarunek, a obdarowana nim osoba na pewno będzie zadowolona.

Kubek lub butelka termiczna

To doskonałe rozwiązanie dla lubiących żyć aktywnie, więc w sam raz m.in. dla wuefistów, jak i nauczycieli uwielbiających ciągnąć swoich uczniów na kolejne przygody. Kubki i butelki termiczne świetnie trzymają ciepło, dzięki czemu kawa czy herbata zamknięte w nich pozostają długo gorące i aromatyczne. Co więcej – to nie tylko praktyczne prezenty, ale również bardzo eleganckie, szczególnie jeśli wybierze się model z indywidualnie dobraną grafiką. Tą zaś może być imię lub inicjał obdarowywanego albo zabawna grafika, np. z kolbą czy probówką – znakomita propozycja dla chemika!

Słodkości zawsze w cenie

Słodka klasyka to też dobry pomysł. Wszak wszyscy czasem lubią zjeść pyszne łakocie, a Dzień Komisji Edukacji Narodowej to doskonała sposobność, by obdarować nimi swojego ulubionego nauczyciela. Zamiast jednak wybierać sztampowe bombonierki, dostępne w marketach, lepiej postawić na bardziej spersonalizowany podarunek. Czekolada z owocami i stworzoną specjalnie na tę okazję obwolutą, na której zamieszczona zostanie dedykacja? Każdy się z niej ucieszy!

Dobierz idealny prezent dla swojego nauczyciela

Jest wiele pomysłów na prezent na Dzień Nauczyciela. Najważniejsze jednak to trafić w gust obdarowywanego wychowawcy czy innego pedagoga. Warto sprawdzić ofertę sklepów z upominkami, gdzie znajdzie się mnóstwo inspiracji. Często oferują one dodanie własnych życzeń i dedykacji, jakie z pewnością sprawią przyjemność obdarowanej osobie.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.