Co oferuje internetowy sklep medyczny?

Na rynku dostępne są różnorodne akcesoria dla pacjentów. Które z nich kupowane są najczęściej? Sprawdź, co ułatwia opiekę nad osobami chorymi i wybierz produkty przydatne do badań kontrolnych, zmian opatrunków i codziennej rehabilitacji.

Opatrunki i artykuły higieniczne

Chorzy często potrzebują pomocy w utrzymaniu higieny. Nie mogą sami się umyć lub pójść do toalety, co z perspektywy opiekuna wiąże się z wieloma wyzwaniami. Szczególną uwagę należy zwrócić na sterylność opatrunków oraz zapobieganie rozwojowi infekcji. Należy zadbać o to, by ciało było czyste, a wszystkie potrzeby fizjologiczne zostały zaspokojone w komfortowy dla pacjenta sposób. W tym wszystkim przydatne mogą być:

  • majtki chłonne i wkładki urologiczne dla kobiet i mężczyzn,
  • jednorazowe rękawiczki,
  • plastry pooperacyjne i kompresy w aerozolu,
  • kosmetyki do mycia ciała i włosów,
  • preparaty do dezynfekcji.

Przy ich zamówieniu warto upewnić się, że sklep medyczny oferuje certyfikowane produkty, ze składem odpowiednim dla skóry wrażliwej.

Inne akcesoria medyczne

W trakcie opieki nad pacjentem przydają się także dobry termometr, ciśnieniomierz i waga. Urządzenia te powinny sprawnie wykonywać pomiary i przedstawiać wyniki na czytelnym wyświetlaczu. W przypadku infekcji oddechowych zalecane są inhalatory, które sprzedaje się w wersji z maseczką dla dzieci i osób dorosłych.

Na powrót do zdrowia wpływa także rehabilitacja. Dużą popularnością cieszą się na przykład maty rehabilitacyjne z kolcami do akupresury, poduszki sensoryczne, taśmy i wałki do masażu. Na dolegliwości bólowe można wykorzystać plastry rozgrzewające i opaski elastyczne do usztywnienia kończyny.

Oferta sklepu medycznego

Asortyment w sklepach medycznych jest naprawdę rozbudowany. Postaw na certyfikowane akcesoria, które zaprojektowano z myślą o potrzebach pacjentów cierpiących na choroby przewlekłe, urazy i kontuzje.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.