Okręg Śląski Armii Krajowej w tyskich bibliotekach

Książki ,,Okręg Śląski Armii Krajowej” historyka Wojciecha Kempy zasiliły zbiory części tyskich bibliotek szkolnych, a nawet jednej z dębickich placówek! W końcu doczekaliśmy się opracowania, które posłuży za solidną podstawę edukacyjną i co najważniejsze, przywróci należną pamięć bohaterom śląskiej konspiracji. Pracownicy szkół zgodnie przyznawali, że potrzebne są publikacje, które opowiadają o historii naszego regionu dlatego z entuzjazmem przyjmowali wręczane egzemplarze. Te trafiając na półki, stały się ogólnodostępne dla wszystkich uczniów pragnących poszerzyć swoją wiedzę. Cała akcja spotkała się ze sporym zainteresowaniem ze strony nauczycieli, co daje nadzieję na dalszą popularyzację historii Okręgu Śląskiego AK. W przyszłości książka ,, Okręg Śląski Armii Krajowej” zawita także w poszczególnych oddziałach Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tychach. Z całą pewnością warto będzie zapoznać się z jej treścią.

Mamy dla Was dobrą informację! Już pod koniec tego miesiąca, odbieramy IV tom opracowania „Okręg Śląski Armii Krajowej” z drukarni!

Prócz placówek edukacyjnych, książki otrzymają też nasi darczyńcy. Chcesz otrzymać książkę? Wesprzyj zbiórkę!

Informujemy, że istnieje możliwość wsparcia projektu za pomocą płatności poza portalem zrzutka.pl w formie elektronicznego lub tradycyjnego przelewu bankowego.