Kiermasz w ŚCK [ zobacz jak było ]

1 Kiermasz ubranek dziecięcych i akcesoriów za nami. Organizacja kiermaszu sprawiła nam wiele radości, a towarzyszące temu emocje można porównać tylko do jazdy na rollercoasterze. Przygotowane materiały reklamowe w postaci plakatu oraz filmiku promocyjnego, bardzo się wszystkim spodobały, co motywuje nas do jeszcze lepszej pracy przy organizacji i promocji kolejnego kiermaszu!

Czy to znaczy, że kolejna edycja się odbędzie? Oczywiście, że TAK! Pierwsza edycja pokazała, że widzicie w tym prawdziwy kiermaszowy potencjał. To chyba dobrze, że jest w Siemianowicach Śląskich miejsce, w którym każda mama jest mile widziana, a te mamusie, które nie mogą zostawić swoich pociech w domu mogą zabrać je ze sobą. Jesteśmy miejscem sprzyjającym całym rodzinom, dlatego i asysta dzielnych tatusiów 🙂 jeżeli tylko mają na to ochotę! jest w Śląskim Centrum Kultury zjawiskiem pożądanym.

Musimy przyznać, że największym kiermaszowym zaskoczeniem była nieprzewidziana w programie aktywność najmłodszych! Przyznajemy, że w dziedzinie marketingu i sprzedaży dzieciaki biją na głowie niejednego zawodowego coacha! Obserwując dzieci człowiek wiele może się nauczyć; współpracy, życzliwości i pogodnego nastawienia. Ten wypadek przy pracy tj. niesamowita energia dzieciaków i ich zaangażowanie w kiermasz, przeszedł na rodziców. Widząc dzieciaki w akcji nie sposób nie dostrzec świetnego wpływu takiej aktywności w ich rozwój. Dzieci, które wzięły udział w kiermaszu, jako wystawcy na pewno wzmacniały w sobie pokłady asertywność, kreatywność i pewności siebie. Nie chcąc zmarnować tego odkrycia postaramy się na przyszłość o stoiska dedykowane dla najmłodszych uczestników wydarzenia. Grunt to pozwolić dzieciom pięknie się rozwijać.

1 Kiermasz ubranek dziecięcych i akcesoriów to nie tylko wspaniała inicjatywa społeczna, to przede wszystkim akcja charytatywna, dzięki której obecne na kiermaszu mamusie pomogły Sylwii Korniluk – podopiecznej Fundacji Piastun Wyrównywanie Szans, która współorganizowała z ŚCK kiermasz. Sylwię można wspierać przekazując dla niej również 1% podatku, do czego mocno zachęcamy! Jak to zrobić? Szczegóły na grafice poniżej:

Planując kolejny kiermasz na pewno uwzględnimy również wszystkie sugestie, które otrzymaliśmy wczoraj od mam. Dla nas to niesamowicie ważne, żeby przygotować kiermasz w taki sposób, aby przede wszystkim spełniał on wasze oczekiwania.

Mamy nadzieję, że wszystkie mamusie, które wzięły udział w 1 Kiermaszu ubranek dziecięcych i akcesoriów będą z nami podczas jego kolejnych edycji. Jak same przyznałyście pomysł jest świetny, dlatego liczymy, że opowiecie o nim swoim znajomym i na kolejnej edycji spotkamy się w jeszcze większym gronie.

Pozdrawiamy Was serdecznie!

Dziękujemy Szada Fotografia  za piękne zdjęcia i oczywiście za obecność!

1 Kiermasz ubranek dziecięcych i akcesoriów [akcja charytatywna]