Gryfne Frelki [manicure hybrydowy]

Grudzień to wyjątkowy czas, kiedy każda kobieta oprócz gorączki przedświątecznych przygotowań nie zapomina – a przynajmniej nie powinna zapomnieć – o zadbaniu również o siebie i swój wygląd. Jesteśmy zdania, że każda kobieta, obojętnie ile nie miałaby lat JEST PIĘKNA. Dlatego już w grudniu zapraszamy wszystkie Panie i Panny na iście babskie warsztaty! podczas których będziemy chcieli zadbać o wyjątkową prezencję dla waszych zapracowanych dłoni, tak widocznych podczas serwowania np. świątecznych dań 😉

Warsztaty mają formę otwartą, a udział w nich jest zupełnie bezpłatny. Kto zadba o Twoje paznokcie? Warsztaty poprowadzi wykwalifikowana kosmetyczka, ale każda z Pań będzie miała okazję samodzielnie wypróbować najnowsze możliwości z zakresu zdobienia paznokci.  Liczymy na wyjątkowy babski wieczór, na którym spotkają się wszystkie pokolenia, bo przecież każda z nas zasługuje na chwile luksusu.

Z przykrością zawiadamiamy, że z powodu choroby instruktorki, która miała prowadzić warsztaty z manicure hybrydowego, jesteśmy zmuszeni przełożyć termin warsztatów. Warsztaty Gryfne Frelki [manicure hybrydowy] odbędą się po Nowym Roku.