770 kilogramów nakrętek

Pragniemy Państwa poinformować, że w dniu dzisiejszym wyruszył kolejny transport nakrętek zebranych przez wolontariuszy Śląskiego Centrum Kultury i Fundacji Piastun – wyrównywanie szans. Dzisiejszy transport ważył 770 kilogramów, a w sumie zebraliśmy już ponad 6 ton nakrętek! Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję „Wkręć się w pomaganie”. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że w taki prosty sposób można naprawdę pomóc potrzebującym dzieciakom. Warto również wiedzieć, że zebrane nakrętki trafiają do recyklingu i są ponownie wykorzystywane! Biorąc udział w naszej zbiórce nie tylko pomagacie Państwo dzieciom, ale również chronicie środowisko. Jeżeli chcesz dołączyć do zbiórki przynieś zebrane przez siebie nakrętki (zbieramy wszystkie plastikowe elementy wykonane z tworzywa sztucznego: nakrętki z butelek, płynów do prania, kaw itd.) do Śląskiego Centrum Kultury przed każdym wydarzeniem. Zebrałeś większą ilość nakrętek? Napisz maila na agnieszka.dyda@sck.edu.pl i umów się na ich odbiór.