2 Kiermasz ubranek dziecięcych i akcesoriów [akcja charytatywna]

Uwaga Mamy! W Śląskim Centrum Kultury odbędzie się wydarzenie specjalnie dla Was! Chcesz pozbyć się zalegających w szafach ubrań? Szukasz ubrań lub zabawek dla swoich dzieci? Koniecznie odwiedź Śląskie Centrum Kultury już 11 sierpnia! Godzina 17:00!

Każda mama zna tego typu historie, i chociaż z niektórymi miniaturowymi sweterkami czy bucikami ciężko nam się rozstać, to pamiętajmy, że z tych chomikowanych po szafach ubraniach w 90% przypadków nigdy nie skorzystamy. Ta zasada dotyczy zarówno dorosłej garderoby, jak i tej dziecięcej.
Dlatego zamiast zabierać sobie przestrzeń w domu lub mieszkaniu,  skorzystajcie kochane mamy z możliwości wystawienia swoich nadprogramowych rzeczy podczas 1. Kiermaszu ubranek dziecięcych i akcesoriów.

Zobacz jak wyglądał zeszłoroczny kiermasz:

Kiermasz w ŚCK [ zobacz jak było ]